• 1 z 2
 

Plagát KVET ŽIVOTA - MILUJ

2 hodnotenia
 

Inšpirujúci plagát KVET ŽIVOTA - MILUJ

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Veľkosť
€29,90 €15,15 od €15,15
   
Značka Suvereno
Kategória Merchandise
 

Inšpirujúci plagát KVET ŽIVOTA - MILUJ

Inšpirujúci plagát s jednotlivými myšlienkami a krásnym symbolom KVET ŽIVOTA vám dodá inšpiráciu a motiváciu v priestore, v ktorom sa často zdržiavate, napr. dom, byt, vaša izba, kancelária, predajňa..

KVET ŽIVOTA – mandala, harmonizácie. Tento symbol, označovaný aj ako symbol posvätnej geometrie, sa vyskytuje v mnohých kultúrach a náboženstvách. Vo svojej jednoduchej kráse a dokonalosti je symbolom ustavičného procesu tvorby. Kvet života pozostáva z viacerých, navzájom sa prekrývajúcich kruhov. Počiatkom je kruh v strede. V ňom sa odzrkadľuje základná geometrická štruktúra, ktorá symbolizuje spoločný zdroj života – delenie bunky. Bunky sa delia dovtedy, až každá živá bytosť dosiahne svoj vhodný, harmonický tvar.

FARBA KVETU ŽIVOTA. Už ste uhádli poradie farieb? Áno, farby sú vložené do kvetu života podľa zoradenia farieb čakier.

Vybrať si môžete z dvoch veľkostí a z dvoch druhov (Sloboda a Miluj). Rozmery plagátu: 60 x 85 cm alebo 30 x 42 cm. 

Niekedy si potrebujete prečítať jednu-dve pozitívne myšlienky, vďaka ktorým sa lepšie znáša ťažké obdobie. Plagát vám bude pripomínať hodnotné myšlienky a farebnosť života. Pre dlhšiu trvácnosť vám odporúčame inšpirujúci plagát zarámovať, aby sa na vašej stene ešte lepšie vynímal a dlhšie vám pripomínal krásy života.

Pozn.: Plagát na obrázku je s vodotlačou. Dodávame bez vodotlače.  

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.