Napísali o knihe PREMENA

Napísali o knihe PREMENA / PROMĚNA

 

Petronelka / 23.10.2017

Úžasná kniha. 
Náhodne si otvorím knihu, keď niečo riešim. 
Vnútorne si položím otázku (niekedy aj nahlas). 
A kniha mi dá vždy odpoveď. Som rada, že konečne niekto napísal "inú" knihu, nie všeobecne, ale detailne a myslím, že úprimne. 
ĎAKUJEM! :)

 

sisa.SS / 26.3.2017

Hľadaj seba - nájdeš sa tu

Kniha je sama o sebe výpoveďou o nás samých, o chybách v živote a postupným uvedomovaním a následnou nápravou, nespokojnosťou s vnútorným svetom. Pomáha čitateľovi objaviť sám seba medzi riadkami , každý si uvedomí, nie som sám/a na svete s chybami... každý ide tou istou cestou, len tie prekážky a testy sú iné ... výsledok bude ten istý ... len záleží na nás samotných, kedy si to začneme uvedomovať... bez pekla nie je raj ... a v tejto knihe príde na to každý, čo s tým bojoval. Určite odporúčam.

 

Sisa /18.9.2016

Knihu som precitala za dva dni napriek jej dĺžke. Počas čítania som si osvojila niektoré myšlienky a jeho texty zrazu nabrali iný rozmer. Som vďačná, že som ju mala v rukách a mohla ju čítať. Odporúčam každému, aj nečitateľovi tohto žánru.

 

Nika / 8.7.2016

Krásna kniha. Dostala som ju ako darček. Veľmi dobre sa číta... Som rada, že tu na Slovensku máme takýchto autorov. Odporúčam každému si prečítať tuto knihu.

 

Maros / 16.5.2016

Kniha ako tokajské vínko

Tuto knihu som si kúpil s veľkými očakávaniami a doposiaľ ich spĺňa hravo (čítam stranu okolo 100) v knihe sú krásne myšlienky a opis autorovho pádu na dno pokračujúce postupnou premenou seba samého. Ak sa človek chce zaujímať o takzvané spirituálnu literatúru tak táto kniha je vstupná brána do tohto žánru. doteraz mi kniha toto veľa dala a vďaka nej chcem pokračovať v tejto tematike aj od iných autorovo

 

Názor čitateľa / 14.1.2016

Skvelá, kniha!! Jednoducho, výstižne a pravdivo napísaná...odporúčam ju prečítať každému...Dá vám úplne iný pohlaď na svet...momentálne TOP KNIHA na trhu...

 

Klaudia_min / 24.1.2017

Ahooj J nedá mi ti nenapísať, akurát som dočítala knihu a musím uznať, že je perfektnáá ✌️✌️✌️ ja som nič lepšie nečítala a všetko čo je v knihe, ako keby si mi zobral z jazyka, ďakujem za toto dielo ❤️ ❤️ veeeeeeľa pozitívnej energie posielam.

 

markiszka

Úžasná kniha, doporučuji všem, kteří se snaží o poznání sama sebe a o posunutí se v životě trochu dál a hlavně správným směrem. Nesmí chybět v žádné knihovně člověka, který by chtěl změnit svůj život k lepšímu. Pro mě první kniha takového druhu a díky ní jsem začala číst více seberozvojových a motivačních knih. Také jsem díky ní začala poslouchat Suverena, jelikož jsem ho díky této knihy pochopila a stal se mým oblíbeným raperem. Těším se na druhou knihu ????

 

Anetinaw / 26.1.2017

Krasny deň preju Suve.. Chtela jsem te pozadat, jestli mohu uryvky z tve knihy pouzit pri psani svych slohovych praci – prevazne uvah, nebo prispevku pro moje pratele a zname.. Samozrejme v citaci. Tou knihou jsi totalne..heh, jak to rict..vystihl moje vnimani vselijakych zivotnich otazek a odpovedi... proste se ted necitim jako mimoza, kdyz vidim, ze nekdo ma podobny pohled na Zivot a muzu si precit i detaily???? Jeste jednou.. dekuju moc.. za ta poselstvi, motivaci, pomoc.. Uzivej ????

neznáma / 28.3.2018

Milý Suvereno, nedalo mi to a koupila jsem si o víkendu Vaši knížku. Bylo to moc milé, protože tady u nás v Čechách mi ji prodával slovenský prodavač ???? Jsem ve 3. části knihy. BOŽE, DĚKUJI❤️ Neskutečně mě zaujalo téma, jak byla ničena pravda. Třeba v dokumentu Tajemství taky říkali, že tajemství bylo pohřbeno???? Ale Vy tam o tom píšete ještě víc. PECKA. Je to pro mě další puzzle, další posunutí. Neskutečně mě to baví. Takové texty a knihy mi dávají sílu být sama sebou, žít vlastní pravdou. Která je jednoduše vesmírná, dost často mě to dojímá. A Vaše cesta v knize je hodně upřímná. Netušila jsem, jakou jste měl minulost. Jak jste dostal odvahu říct sám sobě DOST. Děkuji moc za takovou knihu. Mějte se krásně, buďte Vy. DĚKUJI❤️ 

 

A názor na knihu od Bielej Mágie https://biela-magia.tumblr.com/post/140020425506/suve-premena  

 

Postupne pridáme ďalšie.

Ďakujeme za podporu i zdieľanie // SUVE a jeho tím